O nas

INFORMACJE O RASPBERRY

Ubieramy dzieci
jak dzieci od 2016 roku.

Chcemy aby dzieci były dziećmi

i dla tego tworzymy kolorowe, kreatywne

i maksymalistyczne ubranka w których

wasze maluchy poczują się super!

Liczy się swietna zabawa!

Wierzymy w filozofię ubierania dzieci jak dzieci. Kiedy my dorośli jesteśmy ograniczeni przez normy, zasady i staramy się być “normalni” aby pasować do tego świata, dzieci mają bardzo mało ograniczeń. Dlatego promujemy odważne nadruki, maksymalistyczne kolory i maksymalny fun! Nasze ubranka są kolorowe, trochę dziwaczne i wykonane ogromną dawką wyobraźni! DZIECI RZĄDZĄ!

Etyczne i organiczne

Wierzymy w to, że warto być uczciwym. Dlatego wszystkie nasze ubrania są wykonane w etycznych warunkach pracy w Polsce. Osobiście sprawdzamy, czy warunki pracy u naszych partnerów są etyczne i że wszyscy pracownicy legalnie zatrudniani i posiadają ubezpieczenie zdrowotne i mają odprowadzane składki emerytalne. Wszędzie gdzie możemy używamy bawełny organicznej i zrównoważonych materiałów, a wszystkie nasze działania firmowe są wykonywane zgodnie z filozofią ekologii.

Kupuj od małej firmy: Autentycznie się cieszymy pakując każde zamówienie!

Raspberry Republic to firma rodzinna, która zajmuje się produkcją ubrań doskonałej jakości. Nasza firma została założona w Warszawie w 2016 roku przez Piotra i Magdalenę. Wraz z trójką naszych dzieci Laurą, Gabrielem i Astrid staramy się świetnie bawić, dostarczając produkty które dadzą uśmiech na twarzach dzieci na całym świecie. Każdym razem gdy coś sprzedamy, gdy otrzymamy pozytywne opinie od naszych klientów lub widzimy niesamowite zdjęcie naszych ubranek na Instagramie, naprawdę tańczymy radośnie wokół swoich biurek! =) Dbamy o szczegóły bo Raspberry Republic jest nasza pasja!